Företaget 2021-09-22T08:19:22+02:00

Bra produkter och hög servicenivå

Vår målsättning är att sälja bra produkter till ett bra pris och att hålla en hög servicenivå med välutbildade servicetekniker. Vi erbjuder produkter från ett antal kända märken som vi tycker har ett utmärkt program av maskiner som vi även tillhandahåller service av i vår verkstad. Behöver du råd och hjälp står vi gärna till tjänst. Företaget har funnits sedan 1975 och vi har en stor kunskap om alla typer av skogs- och trädgårdsmaskiner. Kjellmans Service AB är en av cirka 250 Husqvarna Skogs & Trädgårdsgårdsbutiker i Sverige.

Roland Kjellman

Roland Kjellman

Försäljning

070-6337368

roland@kjellmans.se

Eva Kjellman

Eva Kjellman

Administration

eva@kjellmans.se

Magnus Berntsson

Magnus Berntsson

Försäljning

magnus@kjellmans.se

Andreas Korpi

Service

andreas@kjellmans.se

Marcus Andersson

Service

marcus@kjellmans.se

Ronny Olsson

Service

ronny@kjellmans.se

Facebooktwitterlinkedinmail

Produkter från Husqvarna